Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta AA

 

Časopis Cesta

Časopis Cesta je čtvrtletník o společenství AA - nejen v ČR a nejen pro Anonymní alkoholiky, ale pro všechny, kterých se problematika alkoholismu týká. Časopis je možno objednat na emailové adrese: cesta.aa@email.cz a to jak pro jednotlivce, tak pro skupiny.

Platba je preferována bankovním převodem, dobírka je oboustranně ekonomicky nevýhodná. Cena poštovného se pohybuje v rozmezí 12 až 20 Kč v závislosti na počtu objednaných kusů. Při objednávce více kusů je možno domluvit slevu nebo úlevu od poštovného. Přesné náležitosti k platbě i informace o možných slevách Vám budou sděleny e-mailem bezprostředně po Vaší objednávce.

Na výše uvedené e-mailové adrese rovněž rádi přijmeme jakékoli Vaše příspěvky pro příští vydání časopisu, ať už Vaše osobní příběhy nebo zkušenosti s Programem uzdravení AA.

 

 

Cesta 1/2009

Cesta 1/2009

Obsah: Popřáli nám, Mé první dny v AA, Poslední den mého pití, Malý velký muž, Můj první krok, Za všechno může chlast, Interskupina, Oznámení, Anonymní hráči, CoDA, Al-Anon - To, co bylo moje, Nepracuji sám, Adresář skupin

Zde si můžete přečíst časopis online (formát PDF).

 

 

Cesta 2/2009

Cesta 2/2009

Zde si můžete přečíst časopis online (formát PDF).

 

 

 

Informace pro veřejnost

Brožura Informace pro veřejnost je souhrnem základních informací o společenství Anonymních alkoholiků, o tom, jak společenství AA funguje, jak vypadá setkání, o programu uzdravení apod. Obsahuje také stručné informace pro odborníky a pro duchovní.

Upozornění: Informace o místech a časech setkání a kontaktech na jednotlivé skupiny na konci brožury mohou být zastaralé a neplatné. Pro aktuální informace přejděte na stránku s adresářem skupin.

Brožura Informace pro veřejnost

Číst brožuru (formát PDF)